Nebojte se změnit své
povinné ručení.

S ePojisteni.cz určitě ušetříte.

ePojisteni.cz

Podporuje mojeID

MG MGB / MGC | Vzduchový filtr & sběrné potrubí

Orientační ceník ve formátu PDF ke stažení ZDE. Vyhledávání dle objednávkového čísla.
Postup objednávky naleznete ZDE.


Vzduchový filtr, sběrné potrubí

Obj. číslo Popis Ilustrace
klikněte pro zvětšení

Air Filter, Manifold
ZK05MGA-08 use M66aSPT/40
required quantities: 2
M66aSPT/40 stud 5/16"
required quantities: 2
M66aSPT/47.5 Manifold stud long
required quantities: 4
K8ASPT Hose 1/2”, per meter
required quantities: 1
K9SPT Hose clip 12-22 mm
required quantities: A/R
V16MGB-04 Emission control valve
required quantities: 1
M75SPT Diaphragm breather valve
required quantities: 1
V18MGB-04 Breather hose engine/y-piece
required quantities: 1
V19MGB-04 Hose y-piece to front carburettor
required quantities: 1
V20MGB-04 Hose y-piece to rear carburettor
required quantities: 1
A21MGA-14 Manifold yoke
required quantities: 4
V23BMGB-04 Adaptor breather valve
required quantities: 1
V23CMGB-04 Stud UNF/UNC 5/16 x 2 1/2“
required quantities: A/R
A25MGA-14 Nut exhaust manifold
required quantities: 6
A25MGB-04 Exhaust manifold MGB 62-70
required quantities: 1
A25AMGB-04 Exhaust manifold MGB 70 on
required quantities: 1
ZK38MGA-08 Gasket inlet/exhaust
required quantities: 1
A29MGB-04 Stud UNF/UNC 5/16 x 1 5/8“
required quantities: 6
V30MGB-04 Gasket air filter element
required quantities: 2
V32MGB-04 Carburetter distance piece
required quantities: 2
V34MGB-04 Air filter element MGB
required quantities: 2
V35MGB-04 Rubber connection air filters
required quantities: 1
V36MGB-04 Bolt UNF 5/16 x 5“
required quantities: 6
V36AMGB-04 Bolt UNC 5/16 x 4 1/2“
required quantities: 6
V37MGB-04 Bracket air filter front
required quantities: 1
V38MGB-04 Bracket air filter rear
required quantities: 1
V40MGB-04 Heatshield MGB up to 75 HS carburettor
required quantities: 1
V41MGB-04 Heatshield MGB from 75 HIF4 carburettor
required quantities: 1
V72HS4 Gasket inlet manifold
required quantities: 6
V73HS4 Gasket air filter
required quantities: 2
V75KNMGB Air filter unit for 2 carburettors
required quantities: 1
V75KNHS4 Single piece K&N air filter *)
required quantities: 2
V75AHS4 Chrome air filter for carburettor HS4 *)
required quantities: 2
V76ASPT Y-piece breather
required quantities: 1
ZK85SPT Nut valve fixing
required quantities: 6