Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Nebojte se změnit své povinné
ručení
. S ePojisteni.cz ušetříte.

Austin-Healey | Zadní BN4-BJ8

Orientační ceník ve formátu PDF ke stažení ZDE. Vyhledávání dle objednávkového čísla.
Postup objednávky naleznete ZDE.

Obj. čísloPopisIlustrace
klikněte pro zvětšení

Rear body fittings 100/6, 3000 models (BN4,BN6,BN7,BT7,BJ7,BJ8) Cockpit fittings
K9SPTclip, drain tube
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 2/3
K34AHgrommet, drain tube
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 2/3
S121AHscrew set per side
Type: BN1-BJ8 required quantities: 2
S123AH/Laluminium carpet strip LH
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S123AH/Raluminium carpet strip RH
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S124AH-BN4/Laluminium sill cover LH
Type: BN4<68959 (long bridge car) required quantities: 1
S124AH-BN4/Raluminium sill cover RH
Type: BN4<68959 (long bridge car) required quantities: 1
S124AH-BJ8/Laluminium sill cover LH
Type: BN4>68960,BN6,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
S124AH-BJ8/Raluminium sill cover RH
Type: BN4>68960,BN6,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
S125AH-BN4/Laluminium shut pillar cover LH
Type: BN4<68959 (long bridge car) required quantities: 1
S125AH-BN4/Raluminium shut pillar cover RH
Type: BN4<68959 (long bridge car) required quantities: 1
S125AH-BN6/Laluminium shut pillar cover LH
Type: BN4>68960,BN6,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
S125AH-BN6/Raluminium shut pillar cover RH
Type: BN4>68960,BN6,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
S125AH-BJ8/Laluminium shut pillar cover LH
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 1
S125AH-BJ8/Raluminium shut pillar cover RH
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 1
S126AHpiping for pillar cover, pair
Type: BN4,BN6,BN7,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
S135AHcap, slut pillar, pair
Type: BN4<68959 (long bridge car) required quantities: 1
S137AHcap, door seal, pair
Type: BN4>68960,BN6,BT7 required quantities: 1
S138AH/Lfinish rear quarter panel LH
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 1
S138AH/Rfinish rear quarter panel RH
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 1
S139AHplank, bar socket finish, pair
Type: BN6,BN7 required quantities: 1
M5/16"-Hchrome nut for seat belt
Type: BN7,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 4
S140AHdrain tube, cockpit water channel
Type: BJ7,BJ8 required quantities: 2/3
S333AH*door moulding top, polished RH 90214
Type: BN4,BN6,BN7,BT7 required quantities: 1
S334AH*door moulding top, polished LH 90214
Type: BN4,BN6,BN7,BT7 required quantities: 1
S345AH*screw, moulding 90214
Type: BN4,BN6,BN7,BT7 required quantities: 6
S335AH*moulding, polished, rear cockpit RH 90214
Type: BN4,BT7 required quantities: 1
S336AH*moulding, polished, rear cockpit LH 90214
Type: BN4,BT7 required quantities: 1
S337AH*moulding, polished, rear cockpit center 90214
Type: BN4,BT7 required quantities: 1
S337aAHplate, joint center moulding
Type: BN4,BT7 required quantities: 1
S338AH*moulding, polished, rear cockpit 90214
Type: BN6,BN7 required quantities: 1
S339AHplate, tapped rear moulding
Type: BN4,BN6,BN7,BT7 required quantities: A/R
S3/16"x1"SKscrew, moulding 3/16“x1“UNF
Type: BN4,BN6,BN7,BT7 required quantities: A/R

Rear external fittings (BN4,BN6,BN7,BT7,BJ7,BJ8)
EM1AAHfixing badge
Type: BN7, BT7, BJ7, BJ8 required quantities: 2
EM1ATRfixing badge
Type: BN4, BN6, BN7, BT7, BJ7, BJ8 required quantities: 2
EM6AHbadge ”3000“
Type: BN7, BT7, BJ7, BJ8 required quantities: 1
EM8AHbadge ”Austin Healey“
Type: BN4, BN6, BN7, BT7, BJ7, BJ8 required quantities: 1
K13AMGB-12bush, prop rod
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
R41TR3rubber clip, prop rod
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
R108AHboot seal (glued into channel)
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
R110AHbuffer boot lid
Type: BN4-BJ8 required quantities: 3
S211AHluggage rack
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S216AH/Lboot hinge LH
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S216AH/Rboot hinge RH
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S218AHgasket boot hinge
Type: BN4-BJ8 required quantities: 2
S219AHboot handle assembly with lock and 2 keys
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S220AHgasket, boot handle
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
KA425AHcable, track lid control
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
KA442AHprop rod, track lid
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
SR4pan head screw 1/4“x1“UNF
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1

Trunk internal fittings 100/6, 3000 models (BN4,BN6,BN7,BT7,BJ7,BJ8)
I337AHspare tire cover
Type: BN6,BN7 required quantities: 1
S221AHstriker, boot lock
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S221AAHpacking plate, striker
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S221BAHplate, tapped
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S222AHboot lock
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S223AHpacking plate
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
S225AH/Lbracket, reinforced LH
Type: BN4, BT7 required quantities: 1
S225AH/Rbracket, reinforced RH
Type: BN4, BT7 required quantities: 1
I300AH/BN6track lining kit
Type: BN6,BN7 required quantities: 1
I300AH/BJ8track lining kit
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
I320AHstrip securing spare wheel
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
I320AH/BN6strip securing spare wheel
Type: BN6,BN7 required quantities: 1
I321AHrod, retaining spare wheel
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
I322AHblock, spare wheel
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 2
I323AHbracket, rod retaining spare wheel
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
I327AHstaple, chrome, strip retaining
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
I338AHpanel, fuel pipe cover, black
Type: BN4,BT7,BJ7,BJ8 required quantities: 1
KA446AHbracket, stay prop rod
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
WZ75AHtool bag* 90215
Type: BN4-BJ8 required quantities: 1
SR7-3/4"countersunk screw 1/4“x3/4“ UNF
Type: BN4-BJ8 required quantities: 4
S3/16“x5/16"SKcountersunk screw 3/16“x5/16“ UNF
Type: BN4-BT7 required quantities: 4
S07MGA-02countersunk screw 3/16“x5/8“ UNF
Type: BN4-BJ8 required quantities: 4

* These mouldings are supplied polished and slightly over-lenght. They must be trimmed to fit your particular car.
** w/o content
Facebook
Kde nás najdete

Historic cars, s.r.o.
Mořice 183
798 28 Mořice

Kontakty
Zákaznická podpora Historic Cars
(Po-Pá)
© 2019 Historic cars, s.r.o. - náhradní díly a příslušenství pro klasické vozy.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.